fbpx

MŪSŲ AUKLĖS

mŪSŲ AUKLĖS

Siekiant lengvesnio ir kokybiškesnio auklės pasirinkimo – pateikiame auklių prisistatymus bei turimas rekomendacijas ir patirtis. Kiekviena auklė skirtinga tiek amžiaus, tiek patirties klausimu. Vienos vyresnės, kitos studentės, dalis turi net profesionalų išsilavinimą ugdymo srityje, dalis studijuoja visiškai nesusijusius dalykus su auklėjimu, bet yra turėję mažesniųjų brolių ar sesių. Vienos turi daugiau patirties naujagimio ar kūdikio priežiūroje, kitos – vyresniųjų vaikų.

Atrinkdami aukles į savo kontorą, mes taikome tam tikrus, mūsų nuomone itin svarbius, kriterijus. Auklių kontora koncentruojasi į auklės elgesį ir bendravimą su vaiku, jos gebėjimą jį sudominti, tinkamai užimti, skatinti kūrybinius gebėjimus, teikti tam tikrą pagalbą ar patarimus, mokėjimą laviruoti įvairiose situacijose ir žinoma rasti kažką bendro!

Auklių tipai : ilgalaikės, valandinės, naktinės, skubaus iškvietimo auklės Vilniuje.

rūpestis

Kai su vaiku užsiimama ir veikiama ką jis mėgsta bei jam skiriamas 100% dėmesys, tuomet vaikas jaučiasi laimingas bei saugus. Todėl didžiausias mūsų noras - leisti vaikui taip pasijusti.

atsidavimas

Mūsų tikslas paprastas - kad vaikas prieš atsisveikinant su aukle pasakytų: „Kada tu vėl pas mus ateisi?“

kūrybiškumas

Mūsų auklės pasiruošusios aktyviai, kūrybiškai bei saugiai praleisti laiką kartu su vaiku!

Auklių nuotraukos pateikiamos pateikus užklausą į el. paštą! [email protected]

Julija

23 metai

Ši auklė yra prižiūrėjusi itin daug vaikų! Jų amžius nuo nuo pusės iki 11 metų (per 7 metus 12 vaikų). Su šeimomis bendrauja iki šiol, nes kiekvienas vaikas praleido dalį vaikystės su šia aukle ir artimai susibendravo. Julija išsiskiria tuo, jog geba sugalvoti įdomios, įtraukiančios veiklos ir kartu labai daug bendrauti. Visada atsižvelgdama į vaiko pomėgius suras tai, kas vaiką itin įtrauktų ir skatintų dar labiau domėtis aplinka! Šiluma, apkabinimai ir meilės skleidimas jai neatsiejami dalykai nuo vaikų!

Marija

28 metų

Mama, turinti 5 metų sūnų ir norinti dalinti meilę kitiems mažyliams! 

Patirtis bei švelnumas šios auklės privalumai. Ji puikiai išmano vaikų mitybą, priežiūrą, užimtumą nuo pat jų kūdikystės. 

Linksmi pokalbiai, pažindinimas su pasauliu, apkabinimai, knygučių skaitymas, darbelių kūrimas, mandagumo ir atsakomybės jausmo ugdymas bei lopšinių dainavimas jūsų vaikui GARANTUOTI!

 

Nori prisijungti prie mūsų?

 Užpildyk anketą ir lauk susitikimo!