fbpx

MŪSŲ AUKLĖS

mŪSŲ AUKLĖS

Siekiant lengvesnio ir kokybiškesnio auklės pasirinkimo – pateikiame auklių prisistatymus bei turimas rekomendacijas ir patirtis. Kiekviena auklė skirtinga tiek amžiaus, tiek patirties klausimu. Vienos vyresnės, kitos studentės, dalis turi net profesionalų išsilavinimą ugdymo srityje, dalis studijuoja visiškai nesusijusius dalykus su auklėjimu, bet yra turėję mažesniųjų brolių ar sesių. Vienos turi daugiau patirties naujagimio ar kūdikio priežiūroje, kitos – vyresniųjų vaikų.

Atrinkdami aukles į savo kontorą, mes taikome tam tikrus, mūsų nuomone itin svarbius, kriterijus. Auklių kontora koncentruojasi į auklės elgesį ir bendravimą su vaiku, jos gebėjimą jį sudominti, tinkamai užimti, skatinti kūrybinius gebėjimus, teikti tam tikrą pagalbą ar patarimus, mokėjimą laviruoti įvairiose situacijose ir žinoma rasti kažką bendro!

Auklių tipai : ilgalaikės, valandinės, naktinės, skubaus iškvietimo auklės Vilniuje.

rūpestis

Kai su vaiku užsiimama ir veikiama ką jis mėgsta bei jam skiriamas 100% dėmesys, tuomet vaikas jaučiasi laimingas bei saugus. Todėl didžiausias mūsų noras - leisti vaikui taip pasijusti.

atsidavimas

Mūsų tikslas paprastas - kad vaikas prieš atsisveikinant su aukle pasakytų: „Kada tu vėl pas mus ateisi?“

kūrybiškumas

Mūsų auklės pasiruošusios aktyviai, kūrybiškai bei saugiai praleisti laiką kartu su vaiku!

Auklių nuotraukos pateikiamos pateikus užklausą į el. paštą! [email protected]

Julija

23 metai

Ši auklė yra prižiūrėjusi itin daug vaikų! Jų amžius nuo nuo pusės iki 11 metų (per 7 metus 12 vaikų). Su šeimomis bendrauja iki šiol, nes kiekvienas vaikas praleido dalį vaikystės su šia aukle ir artimai susibendravo. Julija išsiskiria tuo, jog geba sugalvoti įdomios, įtraukiančios veiklos ir kartu labai daug bendrauti. Visada atsižvelgdama į vaiko pomėgius suras tai, kas vaiką itin įtrauktų ir skatintų dar labiau domėtis aplinka! Šiluma, apkabinimai ir meilės skleidimas jai neatsiejami dalykai nuo vaikų!

Vanesa

18 metų

Rūpestinga, energinga, maloni, nuoširdi ir mylinti vaikus auklė. Turi 2 mažus broliukus su kuriais kartu augo ir įsisavino jų priežiūros bei raidos etapus. Auklė pasižymi tuo, jog teikia pirmenybę vaiko užimtumui. Naujų žaidimų kūrimas, piešimas, bendravimas ir visa, kas domina vaikus bei žadina domėjimąsi pasauliu. Esant tinkamoms sąlygoms mielai leidžia laiką lauke ir tyrinėja aplinką smagiuoju būdu! Savo jaunatviškumu bei energija taps puikia drauge Jūsų vaikams.

Auklė geba prižiūrėti vaikučius nuo pat jų gimimo.

diana

20 metų

Ši auklė turi patirties prižiūrint vaikučius nuo 3 metų.

Rūpestinga ir išskirtinė mergina, kuri bus puiki vaikystės bendrakeleivė Jūsų berniukui arba aktyviai, vietoje nenustygstančiai mergaitei! Mėgsta užsiimti veikla su vaikučiais tiek lauke, tiek kambaryje, mėgaujasi skaitydama pasakas vaikams, daug bendrauja ir puikiai gamina – todėl mielai pasirūpins jūsų vaikučio maistu! 

Nori prisijungti prie mūsų?

 Užpildyk anketą ir lauk susitikimo!